Get Adobe Flash player

Drodzy Parafianie ! Z przyczyn technicznych nie udało się nam w poprzednich dniach poprowadzić relacji z Pielgrzymki. Teraz po dotarciu do Betlejem powinno być dobrze. Najpierw uzupełnienie poprzednich dniu a potem juz na bierząco. Pozdrawiamy

Teraz po powrocie z Jerozolimy chcemy opisać każdy dzień naszej Pielgrzymki

1 dzień piatek

Po porannej kawie w Centrum Parafialnym o godz. 6.00 wyjechalismy autobusem na lotnisko w Krakowie. Tam spotykając sie z grupą z Nawuczestniczyliśmy w kaplicy lotniska we Mszy św. Po odprawie celn- paszportowej o godz. 10.20 wystartowaliśmy do Izraela. Lot trwał 3 godziny 30 minut i wylądowaliśmy w Tel-Avivie. Tam czekał na nas Przewodnik O. Eleazar z zakonu franciszkanów. Po 2 godzinach dojechalismy do hotelu w Nazarecie. Po smacznej kolacji udalismy się na zasłużony odpoczynek.

2 dzień sobota

Zwiedzanie Nazaretu miejsca zwiastowania, kościoła św, Józefa.

3. dzień niedziela

Nawiedzenie Kany Gailejskiej odnowienie pryrzeczeń małżeńskich przejazd do Hajfy, Cezarei Nadmorskiej przejazd do Berlejem na nocleg

4. dzień poniedziałek

Zwiedzanie Betlejem, pola pasterzy, groty narodzenia, groty mlecznej.

5 dzień wtorek

Jerozolima Góra Oliwna Syjon wieczernik. Mur płaczu

6. dzień  śeoda

Jutro o godz. 6 rano Msza św. w Grohie Pańskim dalsze informacje jutro wieczorem